::Ogrzewanie

Weishaupt

Weishaupt AG

Dobrze grzać. Wygodnie mieszkać.

Nowrem z siedzibą w Jaworznie,  jest autoryzowanym przedstawicielem niemieckiego przedsiębiorstwa Weishaupt. Poniżej chcielibyśmy przybliżyć profil tej firmy.

Weishaupt, pomimo że stała się koncernem o dużym znaczeniu światowym, ciągle jest firmą rodzinną. Od roku 1982, kieruje nią inż. Siegfried Weishaupt, syn założyciela – Maxa Weishaupta. Dzięki temu, Weishaupt jest kontynuatorem dobrej tradycji, oferuje zawsze najwyższą jakość – od nowatorskich rozwiązań technicznych po najdrobniejsze usługi serwisowe.

Jeśli chcemy być stuprocentowo pewni niezawodności i oczekujemy najnowocześniejszej technologii – potrzebujemy odpowiedniego partnera. Takim partnerem jest właśnie firma Weishaupt. Weishaupt jest symbolem oszczędnych, trwałych, przyjaznych środowisku urządzeń grzewczych. W ofercie Weishaupt znajdują się: palniki, kotły i systemy grzewcze, systemy automatyzacji budynków Weishaupt/Neuberger oraz produkty z dziedziny techniki solarnej.

Więcej… »

Kominki

Firma ::NOWREM Jaworzno, ma zaszczyt zaprezentować Państwu, nową ofertą dotyczącą instalacji doskonałych kominków firmy Heiztechnik, które stanowią nie tylko źródło przyjaznego ciepła w naszym domostwie, ale zarazem potrafią sprawić, że nasz salon ożywa, dzięki prawdziwym płomieniom w kominku i staje się niezwykle przytulnym miejscem.
Więcej… »

Na ścianie możemy zobaczyć nowoczesny, designerski kocioł kondensacyjny Weishaupt

Instalacje gazowe Jaworzno

Firma NOWREM Jaworzno ma przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty – kompleksowych instalacji systemów centralnego ogrzewania.
Proponujemy Państwu instalacje gazowe, które instalujemy na terenie miasta Jaworzno, oraz na obszarze Śląska i Małopolski.
W realizowanych przez nas instalacjach CO, wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię grzewczą i urządzenia najwyższej jakości. W realizowanych przez nas inwestycjach, kierujemy się potrzebami Klienta – i w zależności od sytuacji stosujemy grzejniki ścienne, kanałowe, dekoracyjne a także ogrzewanie podłogowe.

Jeśli chodzi o typ proponowanych kotłowni gazowych, to polecamy kotły kondensacyjne, ze względu na ich podwyższoną sprawność cieplną (dochodzącą do 110%).
Oczywiście, sprzedajemy też i montujemy klasyczne piece gazowe.

Kotły gazowe, piece CO, kotły kondensacyjne

Kotłownie Jaworzno.
Firma :: Nowrem z siedzibą w Jaworznie, oferuje Państwu pełną gamę kotłowni gazowych, zarówno w tradycyjnej postaci, jaką są piece gazowe jak również w ich nowoczesnej formie, jaką są kotły kondensacyjne.

W kondensacyjnych systemach grzewczych wykorzystuje się skraplanie pary wodnej znajdującej się w spalinach, wykorzystując praktycznie w całości zawartą w niej energię jako ciepło do ogrzewania. Kotły kondensacyjne pracują przy bardzo niskich temperaturach spalin.  Dzięki zastosowanej technologii, kotły kondensacyjne są bardzo wydajne i potrafią osiągać  stopień sprawności znormalizowanej do 110%. Tradycyjne kotły grzewcze, osiągają maksymalnie do 94% sprawności.  Więcej… »