Instalacje centralnego ogrzewaniacredoIIventil300

Firma NOWREM Jaworzno ma przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty – kompleksowych instalacji systemów centralnego ogrzewania.

W realizowanych przez nas instalacjach CO, wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię grzewczą i urządzenia najwyższej jakości. W realizowanych przez nas inwestycjach, kierujemy się potrzebami Klienta – i w zależności od sytuacji stosujemy grzejniki ścienne, kanałowe, dekoracyjne a także ogrzewanie podłogowe.
W zależności od zapotrzebowań Klienta dopasowujemy odpowiednią technologię grzewczą, kotły gazowe czy też piece CO na paliwo stałe (np. ekologiczne kotły węglowe) – więcej informacji w działach Kotły gazowe oraz Ekologiczne kotły węglowe

W ramach realizowanej usługi zapewniamy wszelkie potrzebne urządzenia i komponenty instalacyjne – proponujemy Państwu np. armaturę grzewczą i systemy takich firm jak:

KermiGrzejniki EnixComap

GeberitRoth PolskaAfrisoGrzejniki VascoGrzejniki dekoracyjne Zehnder
 

 

Instalacje centralnego ogrzewania wykonujemy na obszarze Śląska i Małopolski.

RODO

Szanowni Państwo
Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO).
Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić Państwa dane osobowe, wykorzystywać je wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić Państwu możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce Prywatności.
Bardzo zależy na tym, aby pozostać z Panią/Panem w stałym kontakcie i móc nadal informować o bieżących działaniach prowadzonych przez Spółkę.
__________________________________________________________________________________
Podstawowe informacje o ochronie danych osobowych:
Administrator Danych: NOWREM GROUP SP. Z O.O. SP.K. Cel przetwarzania: Zarządzanie usługą wysyłania spersonalizowanych wiadomości dopasowanych do profilu zainteresowanej osoby Podstawa prawna przetwarzania: Zgoda zainteresowanej osoby. Odbiorcy: Dane mogą być przekazywane wyłącznie podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora np. dostawcom usług IT. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub na podstawie zawartej z Administratorem umowy, czyli na wyraźnie zlecenie Administratora. Prawa: Użytkownik ma prawo w każdej chwili skorzystać z prawa do dostępu do swoich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia oraz wyrażenia sprzeciwu oraz innych praw ustawowych, a także prawo do wycofania zgody na dalsze przetwarzania – wysyłając stosowne powiadomienie na adres e-mail: biuro@nowrem.pl
Dodatkowe, szczegółowe informacje o ochronie danych można przeczytać w naszej Polityce Prywatności