Automatyka i sterowanieFirma ::Nowrem oferuje Państwu nowoczesne rozwiązania w zakresie automatyki i sterowania, szczególnie jeśli chodzi o systemy budynków inteligentych jak i przemysłowe rozwiązania sterowania procesami grzewczymi.

::BMS – AUTOMATYZACJA BUDYNKÓW DLA DOMÓW INTELIGENTNYCH

BMS (ang. Building Management Systems) – to System Zarządzania Budynkiem, zwany też popularnie „inteligentnym budynkiem„.
Inteligentny budynek posiada system czujników i detektorów oraz jeden, zintegrowany system zarządzania wszystkimi znajdującymi się w budynku instalacjami.
Dzięki informacjom pochodzącym z różnych elementów systemu, budynek może reagować na zmiany środowiska wewnątrz i na zewnątrz, co prowadzi do maksymalizacji funkcjonalności, komfortu i bezpieczeństwa oraz minimalizacji kosztów eksploatacji i modernizacji.
System inteligentnego budynku nie może wpływać negatywnie na ludzi znajdujących się w jego środowisku.

Poniżej film ilustrujący przykładowy system domu inteligentnego – XVision firmy APA:

 
Oferujemy, zarówno kompletne systemy sterowania budynkiem jak i pojedyncze rozwiązania, skupiające się na konkretnym aspekcie:

– sterowanie centralnym ogrzewaniem,

– sterowanie wentylacją i  klimatyzacja

– sterowanie instalacją elektryczną

– sterowanie instalacją alarmową i przeciwpożarową

– monitoring budynkow i instalacji

NOWREM, jako autoryzowany partner, proponuje rozwiązania systemu zarządzania budynkiem oraz automatyki i sterowania, następujących firm:

Weishaupt AG Honeywell - Systemy Automatyki Domów Euroster Automatyka i sterowanie - systemy Danfoss APA-Vision Systemy budynku inteligentnego