Automatyka i sterowanieSystem budynku inteligentnego

Firma ::Nowrem oferuje Państwu nowoczesne rozwiązania w zakresie automatyki i sterowania, szczególnie jeśli chodzi o systemy budynków inteligentych jak i przemysłowe rozwiązania sterowania procesami grzewczymi.

::BMS – AUTOMATYZACJA BUDYNKÓW DLA DOMÓW INTELIGENTNYCH

BMS (ang. Building Management Systems) – to System Zarządzania Budynkiem, zwany też popularnie „inteligentnym budynkiem„.
Inteligentny budynek posiada system czujników i detektorów oraz jeden, zintegrowany system zarządzania wszystkimi znajdującymi się w budynku instalacjami.
Dzięki informacjom pochodzącym z różnych elementów systemu, budynek może reagować na zmiany środowiska wewnątrz i na zewnątrz, co prowadzi do maksymalizacji funkcjonalności, komfortu i bezpieczeństwa oraz minimalizacji kosztów eksploatacji i modernizacji.
System inteligentnego budynku nie może wpływać negatywnie na ludzi znajdujących się w jego środowisku.

Poniżej film ilustrujący przykładowy system domu inteligentnego – XVision firmy APA:

 
Oferujemy, zarówno kompletne systemy sterowania budynkiem jak i pojedyncze rozwiązania, skupiające się na konkretnym aspekcie:

– sterowanie centralnym ogrzewaniem,

– sterowanie wentylacją i  klimatyzacja

– sterowanie instalacją elektryczną

– sterowanie instalacją alarmową i przeciwpożarową

– monitoring budynkow i instalacji

NOWREM, jako autoryzowany partner, proponuje rozwiązania systemu zarządzania budynkiem oraz automatyki i sterowania, następujących firm:

Weishaupt AG Honeywell - Systemy Automatyki Domów Euroster Automatyka i sterowanie - systemy Danfoss APA-Vision Systemy budynku inteligentnego
RODO

Szanowni Państwo
Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO).
Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić Państwa dane osobowe, wykorzystywać je wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić Państwu możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce Prywatności.
Bardzo zależy na tym, aby pozostać z Panią/Panem w stałym kontakcie i móc nadal informować o bieżących działaniach prowadzonych przez Spółkę.
__________________________________________________________________________________
Podstawowe informacje o ochronie danych osobowych:
Administrator Danych: NOWREM GROUP SP. Z O.O. SP.K. Cel przetwarzania: Zarządzanie usługą wysyłania spersonalizowanych wiadomości dopasowanych do profilu zainteresowanej osoby Podstawa prawna przetwarzania: Zgoda zainteresowanej osoby. Odbiorcy: Dane mogą być przekazywane wyłącznie podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora np. dostawcom usług IT. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub na podstawie zawartej z Administratorem umowy, czyli na wyraźnie zlecenie Administratora. Prawa: Użytkownik ma prawo w każdej chwili skorzystać z prawa do dostępu do swoich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia oraz wyrażenia sprzeciwu oraz innych praw ustawowych, a także prawo do wycofania zgody na dalsze przetwarzania – wysyłając stosowne powiadomienie na adres e-mail: biuro@nowrem.pl
Dodatkowe, szczegółowe informacje o ochronie danych można przeczytać w naszej Polityce Prywatności