Budownictwo ogólnebudowa osiedla - przykład

Firma :: NOWREM zajmuje się również kompleksowym budownictwem ogólnym.
W naszej ofercie znajduje się realizacja projektów mieszkaniowych o różnorakim standardzie, począwszy od domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, po osiedla bloków mieszkalnych, oraz wysokiej klasy apartamentowce.

Oprócz budownictwa mieszkaniowego „od podstaw”, zajmujemy się wszelkimi modernizacjami, remontami oraz rewitalizacją budynków i osiedli.

W budowanych przez nas domach i osiedlach mieszkaniowych, stosujemy najnowocześniejsze i ekologiczne technologie grzewcze, co pozwala na duże oszczędności energii i obniżenie kosztu utrzymania domostwa.

domNa życzenie Klienta, montujemy kompletne systemy zarządzania budynkiem, czyli tzw. „Inteligentny dom”. Przy takim rozwiązaniu, można sterować zdalnie, wszelkimi procesami zachodzącymi w domu: ogrzewanie, sterowanie oświetleniem, systemem audio i video, sterowanie roletami, sprawdzanie monitoringu za pomocą kamer, czy sprawowanie zdalnej kontroli nad dziećmi. Wystarczy mieć tylko komputer, smartfon bądź tablet i połaczenie z internetem.

inteligentny-budynek-dom

Nasze usługi w zakresie budownictwa ogólnego, świadczymy na następującym obszarze: Jaworzno, Śląsk oraz Małopolska.