O firmie

Firma Nowrem Spółka Jawna G. Iwański, D. Łata powstała w 2009 roku w Jaworznie,  z połączenia kompetencji branżowych dwóch niezależnych podmiotów gospodarczych, prowadzonych przez obecnych właścicieli spółki Nowrem od 1999 roku.

Połączenie kompetencji technicznych oraz wieloletniego doświadczenia, pozwoliło utworzyć spółkę zdolną do kompleksowej realizacji zleconych usług projektowych, wykonawczych i serwisowych w branżach: grzewczej, sanitarnej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, elektrycznej, automatyki i sterowania oraz budownictwa.

Spółka Nowrem świadczy usługi w przemyśle i budownictwie ogólnym w zakresie kompleksowej realizacji zadań w dziedzinie instalacji, począwszy od doradztwa technicznego, poprzez projektowanie, kompletację dostaw, realizację robót montażowych, uruchomienia systemowe aż po obsługę serwisową.

W naszych usługach promujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, przystosowując je optymalnie do potrzeb naszych Klientów, zapewniając im pełną satysfakcję ze zrealizowanej inwestycji. Posiadamy doświadczenie branżowe, wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz niezbędne uprawnienia i certyfikacje gwarantujące profesjonalną realizację powierzonych zadań.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy

RODO

Szanowni Państwo
Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO).
Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić Państwa dane osobowe, wykorzystywać je wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić Państwu możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce Prywatności.
Bardzo zależy na tym, aby pozostać z Panią/Panem w stałym kontakcie i móc nadal informować o bieżących działaniach prowadzonych przez Spółkę.
__________________________________________________________________________________
Podstawowe informacje o ochronie danych osobowych:
Administrator Danych: NOWREM GROUP SP. Z O.O. SP.K. Cel przetwarzania: Zarządzanie usługą wysyłania spersonalizowanych wiadomości dopasowanych do profilu zainteresowanej osoby Podstawa prawna przetwarzania: Zgoda zainteresowanej osoby. Odbiorcy: Dane mogą być przekazywane wyłącznie podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora np. dostawcom usług IT. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub na podstawie zawartej z Administratorem umowy, czyli na wyraźnie zlecenie Administratora. Prawa: Użytkownik ma prawo w każdej chwili skorzystać z prawa do dostępu do swoich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia oraz wyrażenia sprzeciwu oraz innych praw ustawowych, a także prawo do wycofania zgody na dalsze przetwarzania – wysyłając stosowne powiadomienie na adres e-mail: biuro@nowrem.pl
Dodatkowe, szczegółowe informacje o ochronie danych można przeczytać w naszej Polityce Prywatności