Praca

pl

W związku z dynamicznym rozwojem, firma Nowrem poszukuje pracowników na następujące stanowiska:

Stanowisko: obchodowy urządzeń nawęglania
(Praca na terenie CEZ Skawina)

Praca w ruchu ciągłym 12-to godzinnym

Wymagania:
ukończona szkoła zawodowa,
dobry stan zdrowia potwierdzony badaniami lekarskimi

Badania lekarskie:
praca na wysokości powyżej 3mb,
praca zmianowa.
praca w porze nocnej,
praca maszyn w ruchu,
hałas w normie

Obowiązki:
wykonywanie czynności zgodnie z przepisami wewnętrznymi obowiązującymi na bocznicy,
kontrola parametrów i wskaźników eksploatacyjnych urządzeń nawęglania,
zgłaszanie usterek Mistrzowi Zmianowemu,
likwidacja awarii w zakresie zadań ruchu zgodnie z obowiązującymi przepisami, instrukcjami i procedurami,
uzgadnianie z kierującym manewrami kolejności czyszczenia wagonów,
doczyszczenie wagonów po rozładunku węgla,
zgłaszanie kierujacemu manewrami wagonów nie nadających się do uzdatnienia,
sprawdzenie wzrokowe zabezpieczeń oraz zamknięć klap bocznych w wagonach.
Oferujemy umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.

serwisant urządzeń grzewczych i sanitarnych

– wykształcenie minimum średnie
– znajomość branży grzewczej i sanitarnej
– znajomość obsługi urządzeń w zakresie automatyki i sterowania
– uprawnienia energetyczne SEP do 1kV
– doświadczenie zawodowe (dodatkowy atut)
– prawo jazdy

monter instalacji sanitarnych

– wykształacenie minimum zawodowe
– doświadczenie zawodowe

spawacz

– wykształcenie minimum zawodowe
– uprawnienia oraz umiejętność spawania gazowego

elektryk – serwisant

– znajomość branży grzewczej i sanitarnej (dodatkowy atut).

Kontakt:
e-mail: r.iwanska@nowrem.pl lub tel. 32 753 23 88