Kotły gazowe, piece CO, kotły kondensacyjneKocioł gazowy - kondensacyjny

Kotłownie Jaworzno.
Firma :: Nowrem z siedzibą w Jaworznie, oferuje Państwu pełną gamę kotłowni gazowych, zarówno w tradycyjnej postaci, jaką są piece gazowe jak również w ich nowoczesnej formie, jaką są kotły kondensacyjne.

W kondensacyjnych systemach grzewczych wykorzystuje się skraplanie pary wodnej znajdującej się w spalinach, wykorzystując praktycznie w całości zawartą w niej energię jako ciepło do ogrzewania. Kotły kondensacyjne pracują przy bardzo niskich temperaturach spalin.  Dzięki zastosowanej technologii, kotły kondensacyjne są bardzo wydajne i potrafią osiągać  stopień sprawności znormalizowanej do 110%. Tradycyjne kotły grzewcze, osiągają maksymalnie do 94% sprawności. 
Kondensacyjne systemy grzewcze to technologia niezwykle efektywna, sprzyjająca oszczędności paliwa oraz zapewnia bardzo niski poziom emisji substancji szkodliwych.

Oferujemy Państwu kotły grzewcze, kondensacyjne, renomowanych firm światowych: 


Weishaupt AG Saunier Duval Vaillant Hoval Brotje

Jeśli są Państwo zainteresowani budową i działaniem kotłów kondensacyjnych, proponujemy obejrzenie poniższego filmu:

Przykładowo, kotły kondensacyjne firmy Weishaupt mają zastosowanie zarówno w małych domkach, jak i większych domach i willach wielorodzinnych. Kotły te są niezwykle oszczędne, bezpieczne i zgodne z najnowszymi wytycznymi w zakresie ekologii. Niewielkie wymiary, nieskomplikowane przyłącza i wyjątkowo cicha praca pozwalają na wszechstronne zastosowanie kotłów kondensacyjnych Weishaupt. Osiągają one sprawność znormalizowaną aż do 110%! Mają bogate wyposażenie w standarcie: regulacja O2 (system SCOT), regulacja w zależności od warunków atmosferycznych. Konsekwentne rozdzielenie elektroniki i hydrauliki eliminuje ew. źródła usterek, natomiast wydzielenie prowadzenia spalin chroni przed zanieczyszczeniami.

W kompaktowej obudowie kotła, znajduje się palnik promiennikowy, aluminiowy wymiennik ciepła, blok połączeń hydraulicznych i kompletna technika regulacyjna. System prowadzenia spalin i powietrza firmy Weishaupt umożliwia podłączenie do 5 kotłów WTC do jednego przewodu odprowadzania spalin. Poprzez zestawianie w kaskady maksymalnie czterech kotłów możliwe jest ogrzewanie obiektów o zapotrzebowaniu na ciepło do 240 kW.

Nasza firm montuje kotły gazowe wszelkich rodzajów na obszarze całego Śląska i Małopolski.

RODO

Szanowni Państwo
Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO).
Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić Państwa dane osobowe, wykorzystywać je wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić Państwu możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce Prywatności.
Bardzo zależy na tym, aby pozostać z Panią/Panem w stałym kontakcie i móc nadal informować o bieżących działaniach prowadzonych przez Spółkę.
__________________________________________________________________________________
Podstawowe informacje o ochronie danych osobowych:
Administrator Danych: NOWREM GROUP SP. Z O.O. SP.K. Cel przetwarzania: Zarządzanie usługą wysyłania spersonalizowanych wiadomości dopasowanych do profilu zainteresowanej osoby Podstawa prawna przetwarzania: Zgoda zainteresowanej osoby. Odbiorcy: Dane mogą być przekazywane wyłącznie podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora np. dostawcom usług IT. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub na podstawie zawartej z Administratorem umowy, czyli na wyraźnie zlecenie Administratora. Prawa: Użytkownik ma prawo w każdej chwili skorzystać z prawa do dostępu do swoich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia oraz wyrażenia sprzeciwu oraz innych praw ustawowych, a także prawo do wycofania zgody na dalsze przetwarzania – wysyłając stosowne powiadomienie na adres e-mail: biuro@nowrem.pl
Dodatkowe, szczegółowe informacje o ochronie danych można przeczytać w naszej Polityce Prywatności