Kotły gazowe, piece CO, kotły kondensacyjneKotłownie Jaworzno.
Firma :: Nowrem z siedzibą w Jaworznie, oferuje Państwu pełną gamę kotłowni gazowych, zarówno w tradycyjnej postaci, jaką są piece gazowe jak również w ich nowoczesnej formie, jaką są kotły kondensacyjne.

W kondensacyjnych systemach grzewczych wykorzystuje się skraplanie pary wodnej znajdującej się w spalinach, wykorzystując praktycznie w całości zawartą w niej energię jako ciepło do ogrzewania. Kotły kondensacyjne pracują przy bardzo niskich temperaturach spalin.  Dzięki zastosowanej technologii, kotły kondensacyjne są bardzo wydajne i potrafią osiągać  stopień sprawności znormalizowanej do 110%. Tradycyjne kotły grzewcze, osiągają maksymalnie do 94% sprawności. 
Kondensacyjne systemy grzewcze to technologia niezwykle efektywna, sprzyjająca oszczędności paliwa oraz zapewnia bardzo niski poziom emisji substancji szkodliwych.

Oferujemy Państwu kotły grzewcze, kondensacyjne, renomowanych firm światowych: 


Weishaupt AG Saunier Duval Vaillant Hoval Brotje

Jeśli są Państwo zainteresowani budową i działaniem kotłów kondensacyjnych, proponujemy obejrzenie poniższego filmu:

Przykładowo, kotły kondensacyjne firmy Weishaupt mają zastosowanie zarówno w małych domkach, jak i większych domach i willach wielorodzinnych. Kotły te są niezwykle oszczędne, bezpieczne i zgodne z najnowszymi wytycznymi w zakresie ekologii. Niewielkie wymiary, nieskomplikowane przyłącza i wyjątkowo cicha praca pozwalają na wszechstronne zastosowanie kotłów kondensacyjnych Weishaupt. Osiągają one sprawność znormalizowaną aż do 110%! Mają bogate wyposażenie w standarcie: regulacja O2 (system SCOT), regulacja w zależności od warunków atmosferycznych. Konsekwentne rozdzielenie elektroniki i hydrauliki eliminuje ew. źródła usterek, natomiast wydzielenie prowadzenia spalin chroni przed zanieczyszczeniami.

W kompaktowej obudowie kotła, znajduje się palnik promiennikowy, aluminiowy wymiennik ciepła, blok połączeń hydraulicznych i kompletna technika regulacyjna. System prowadzenia spalin i powietrza firmy Weishaupt umożliwia podłączenie do 5 kotłów WTC do jednego przewodu odprowadzania spalin. Poprzez zestawianie w kaskady maksymalnie czterech kotłów możliwe jest ogrzewanie obiektów o zapotrzebowaniu na ciepło do 240 kW.

Nasza firm montuje kotły gazowe wszelkich rodzajów na obszarze całego Śląska i Małopolski.