Serwis

257-075-7

Firma ::NOWREM oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie regulacji, nastaw i obsługi serwisowej urządzeń grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Oferujemy również:

– Usuwanie usterek i awarii na doraźne życzenie Klienta

– Przeglądy okresowe urządzeń – gwarancyjne

– Przeglądy okresowe urządzeń – pogwarancyjne

– Stała umowa serwisowa – na podstawie odrębnych ustaleń, możliwość gotowości serwisowej 24h

– Inne nietypowe czynności serwisowe, na specjalne życzenie Klienta.

Nasi serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe, podnoszą w sposób ciągły swoje kwalifikacje, co gwarantuje wysoką jakość realizowanych usług.  

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym, m.in. takich firm jak: Weishaupt, Heiztechnik, Saunier Duval, Unical, BWT, Grunbeck, Fuji.

 

INFOLINIA SERWISOWA:

w dni robocze w godz. 7:00 – 17:00

tel. 605 609 950

tel. 605 560 996

tel. 603 375 999


w dni robocze po godz. 17:00

oraz w dni wolne od pracy:

email: serwis@nowrem.pl

oraz

tel. dyżurny (32) 753 23 88W każdej chwili, mogą Państwo wysłać zgłoszenie serwisowe korzystając z poniższego formularza:WYŚLIJ ZGŁOSZENIE SERWISOWE


Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość 

RODO

Szanowni Państwo
Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO).
Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić Państwa dane osobowe, wykorzystywać je wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić Państwu możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce Prywatności.
Bardzo zależy na tym, aby pozostać z Panią/Panem w stałym kontakcie i móc nadal informować o bieżących działaniach prowadzonych przez Spółkę.
__________________________________________________________________________________
Podstawowe informacje o ochronie danych osobowych:
Administrator Danych: NOWREM GROUP SP. Z O.O. SP.K. Cel przetwarzania: Zarządzanie usługą wysyłania spersonalizowanych wiadomości dopasowanych do profilu zainteresowanej osoby Podstawa prawna przetwarzania: Zgoda zainteresowanej osoby. Odbiorcy: Dane mogą być przekazywane wyłącznie podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora np. dostawcom usług IT. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub na podstawie zawartej z Administratorem umowy, czyli na wyraźnie zlecenie Administratora. Prawa: Użytkownik ma prawo w każdej chwili skorzystać z prawa do dostępu do swoich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia oraz wyrażenia sprzeciwu oraz innych praw ustawowych, a także prawo do wycofania zgody na dalsze przetwarzania – wysyłając stosowne powiadomienie na adres e-mail: biuro@nowrem.pl
Dodatkowe, szczegółowe informacje o ochronie danych można przeczytać w naszej Polityce Prywatności