Zapewnienie odpowiedniego komfortu cieplnego, jest jedną z najważniejszych potrzeb współczesnego człowieka, która decyduje o dobrym samopoczuciu. Zarówno w domu, jak i w miejscu pracy, niezwykle ważne jest zachowanie odpowiedniego obiegu powietrza. Dlatego też, firma NOWREM GROUP proponuje Państwu kompletne systemy klimatyzacyjne, dostosowane do Państwa potrzeb.

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę pełnej gamy rozwiązań, które pozwolą cieszyć się komfortem jaki daje klimatyzacja. Obecnie produkowane klimatyzatory to ekonomiczne i nowoczesne urządzenia chłodzące oraz grzewczo-chłodzące.

Podstawowe zalety:

– funkcja chłodzenia i grzania

– niskie zużycie energii

– redukcja wilgotności powietrza

– wysokowydajne, trzystopniowe filtry, poprawiające czystość powietrza, usuwające zanieczyszczenia, drobnoustroje i pyłki

– precyzyjny układ nawiewu, zapewniający aktywny ruch powietrza i wrażenie przyjemnej bryzy

– nowoczesny, elektroniczny programator, pozwalający swobodnie ustawiać parametry wg. własnych preferencji

– unikalne systemy zabezpieczeń

Oferujemy m.in. następujące typy systemów klimatyzacyjnych:

Ścienne klimatyzatory typu SPLIT – idealne do mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i mniejszych sklepów, punktów usługowych czy warsztatów. Mogą być instalowane pojedynczo lub jako systemy złożone z 4 jednostek.

Kasetonowe klimatyzatory typu SPLIT – urządzenia do zastosowań w obiektach użytkowych o nowoczesnej stylistyce. Design produktów podkreśla architekturę wnętrza, zapewniając jednocześnie równomierny nawiew i odpowiednią cyrkulację powietrza (możliwość domieszania świeżego powietrza).

Kanałowe klimatyzatory typu SPLIT – idealne do obiektów użytkowych, konstrukcja pozwala na dużą swobodę podczas instalacji. Po zamontowaniu urządzenia są praktycznie niewidoczne, jednocześnie zapewniając nieprzerwany obieg powietrza, regulację temperatury pomieszczenia oraz brak efektu przesuszenia i dyskomfortu u osób przebywających w klimatyzowanym pomieszczeniu, nawet w przypadku wielogodzinnego użytkowania.

Przypodłogowe-podsufitowe klimatyzatory typu SPLIT – nadające się do istniejących obiektów użykowych. Sprawdzają się doskonale tam, gdzie zabudowa ściań (np. regały sklepowe) uniemożliwia stosowanie innych rozwiązań.

Klimatyzatory typu Multisplit – to świetna alternatywa dla centralnego systemu klimatyzacji, szczególnie jeśli nie ma możliwości wykonania instalacji kanałowej w klimatyzowanych pomieszczeniach. Doskonale nadaje się również do większych mieszkań, domów wolnostojących czy biur, w których chcemy klimatyzować wiele pomieszczeń niezależnie od siebie.

Układy MCD (VRF) – to rozbudowane systemy klimatyzacyjne, pozwalające łączyć wiele jednostek z jedną jednostką zewnętrzną, co pozwala stworzyć efektywne i ekonomiczne rozwiązanie, pozwalające na klimatyzowanie jednocześnie wielu pomieszczeń w budynkach użytkowych, biurowych, sklepach itp. Gama układów MCD obejmuje jednostki ścienne, kasetonowe i kanałowe. Długość rurociągów może wynosić aż 125 metrów – co pozwala tym systemom znaleźć zastosowanie w praktycznie każdym budynku.

Układy wody lodowej – to unikatowe rozwiązania klimatyzacyjne, dające praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia instalacji w każdym obiekcie – od biurowców, poprzez fabryki, po szpitale. Pozwalają na grzanie i chłodzenie obiektów zarówno o dużej kubaturze, jak i z wieloma pomieszczeniami. Układy te są elastyczne i można je łaczyć w kaskady bardzo dużej mocy. Wśród jednostek wewnętrznych są jednostki ścienne, kasetonowe, podsufitowe i konsole.

Zapewniamy usługę profesjonalnego montażu i serwisu przez uprawnionych i certyfikowanych pracowników spółki NOWREM GROUP.