Weishauptweishauptbanner

Weishaupt AG

Dobrze grzać. Wygodnie mieszkać.

Nowrem z siedzibą w Jaworznie,  jest autoryzowanym przedstawicielem niemieckiego przedsiębiorstwa Weishaupt. Poniżej chcielibyśmy przybliżyć profil tej firmy.

Weishaupt, pomimo że stała się koncernem o dużym znaczeniu światowym, ciągle jest firmą rodzinną. Od roku 1982, kieruje nią inż. Siegfried Weishaupt, syn założyciela – Maxa Weishaupta. Dzięki temu, Weishaupt jest kontynuatorem dobrej tradycji, oferuje zawsze najwyższą jakość – od nowatorskich rozwiązań technicznych po najdrobniejsze usługi serwisowe.

Jeśli chcemy być stuprocentowo pewni niezawodności i oczekujemy najnowocześniejszej technologii – potrzebujemy odpowiedniego partnera. Takim partnerem jest właśnie firma Weishaupt. Weishaupt jest symbolem oszczędnych, trwałych, przyjaznych środowisku urządzeń grzewczych. W ofercie Weishaupt znajdują się: palniki, kotły i systemy grzewcze, systemy automatyzacji budynków Weishaupt/Neuberger oraz produkty z dziedziny techniki solarnej.


Na ścianie możemy zobaczyć nowoczesny, designerski kocioł kondensacyjny Weishauptsystemy automatyki i kontroli Weishaupt / NeuebergerPodgrzewacz wody firmy WeishauptKolektory słoneczne, czyli popularnie zwane "solary" renomowanej firmy Weishaupt

Nabywcami techniki grzewczej Weishaupt są miliony gospodarstw domowych, które dbają o zapewnienie najwyższej jakości i komfortu domowego ogniska. Wśród klientów Weishaupt, znajduje się wielu wymagających nabywców, zaopatrujących swe wielorodzinne domy i wille jedynie w produkty najwyższej jakości i niezawodności. Klientami Weishaupt, są również duże i małe przedsiębiorstwa, zakłady przemysłowe, elektrociepłownie, stadiony piłkarskie, koncerny zarządzające energią, zamki, statki, jak i instytucje gdzie musi być utrzymywany specyficzny klimat, np. muzea i biblioteki.

Spektakularne, kompleksowe realizacje grzewcze firmy Weishaupt to m.in.: dom rodziny Gmurr w Sargans – Szwajcaria, siedziba firmy ubezpieczeniowej Allgemeine Kreditversicherung w Moguncji (kompletna instalacja grzewcza, klimatyzacja i automatyzacja budynku) a także Muzeum Guggenheima w Bilbao – Hiszpania. Inne ciekawe realizacje Weishaupt’a to: Zamek Neuschwanstein, Uniwersytet w Leuven, Royal Albert Hall, Stadion Francuski w Paryżu.

„Aby instalacja grzewcza na przestrzeni dziesięcioleci mogła w sposób niezawodny dostarczać ciepło, niezbędna jest znakomita jakość i nowoczesna technika, dzięki którym producent może zagwarantować firmom doświadczenie, nadzór nad jakością, innowacyjność, lojalność, wkład własny, odpowiedzialność i służbę klientowi.
Tak właśnie postępuje Weishaupt.” 

Weishaupt. To jest niezawodność.

RODO

Szanowni Państwo
Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO).
Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić Państwa dane osobowe, wykorzystywać je wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić Państwu możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce Prywatności.
Bardzo zależy na tym, aby pozostać z Panią/Panem w stałym kontakcie i móc nadal informować o bieżących działaniach prowadzonych przez Spółkę.
__________________________________________________________________________________
Podstawowe informacje o ochronie danych osobowych:
Administrator Danych: NOWREM GROUP SP. Z O.O. SP.K. Cel przetwarzania: Zarządzanie usługą wysyłania spersonalizowanych wiadomości dopasowanych do profilu zainteresowanej osoby Podstawa prawna przetwarzania: Zgoda zainteresowanej osoby. Odbiorcy: Dane mogą być przekazywane wyłącznie podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora np. dostawcom usług IT. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub na podstawie zawartej z Administratorem umowy, czyli na wyraźnie zlecenie Administratora. Prawa: Użytkownik ma prawo w każdej chwili skorzystać z prawa do dostępu do swoich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia oraz wyrażenia sprzeciwu oraz innych praw ustawowych, a także prawo do wycofania zgody na dalsze przetwarzania – wysyłając stosowne powiadomienie na adres e-mail: biuro@nowrem.pl
Dodatkowe, szczegółowe informacje o ochronie danych można przeczytać w naszej Polityce Prywatności