Pompy ciepłaariston-pompa-ciepla

Pompy ciepła, to innowacyjne urządzenia potrafiące wykorzystać do ogrzewania domu, energię drzemiącą w środowisku. Wykorzystują one różnice temperatur występujące w gruncie, powietrzu i wodzie, przy niewielkim zużyciu prądu, pozwalają wyprodukować energię cieplną dla całego domostwa. Dzięki takiemu, nowoczesnemu rozwiązaniu, oszczędzamy środowisko – nie ma emisji dymu z komina i pozyskujemy źródło energii działając zgodnie z naturą.

Firma ::Nowrem Jaworzno, jest dystrybutorem i autoryzowanym instalatorem pomp ciepła, takich firm jak:  
 
Ariston Heating  - pompy ciepła i podgrzewaczeHewalex Weishaupt AGSaunier Duval HovalPompy ciepła Danfoss pompy ciepła galmet
 
 
 

Poniżej film przybliżający tematyką „Jak działa pompa ciepła”:

 
 

Pompa ciepła solanka/woda wykorzystuje zawartą w ziemi energię naturalną, funkcjonując dzięki sondzie głębinowej wprowadzonej w grunt albo poprzez kolektor gruntowy umieszczony na min. 1,5 głębokości, odporny na działanie mrozu.
 
 
 
 
 

Pompa ciepła woda/woda wykorzystuje energię naturalną zawartą w wodzie gruntowej. Taka pompa osiąga najwyższy wskaźnik efektywności. Woda gruntowa jako źródło ciepła jest jednak nie wszędzie możliwa do wykorzystania.

 

 
 
 
Zasada działania pomp ciepła Ariston Nuos:

Cykl termodynamiczny:

Na podst. materiałów firm Weishaupt, Saunier Duval, Galmet, Ariston, Hewalex, Hoval, Danfoss.

RODO

Szanowni Państwo
Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO).
Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić Państwa dane osobowe, wykorzystywać je wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić Państwu możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce Prywatności.
Bardzo zależy na tym, aby pozostać z Panią/Panem w stałym kontakcie i móc nadal informować o bieżących działaniach prowadzonych przez Spółkę.
__________________________________________________________________________________
Podstawowe informacje o ochronie danych osobowych:
Administrator Danych: NOWREM GROUP SP. Z O.O. SP.K. Cel przetwarzania: Zarządzanie usługą wysyłania spersonalizowanych wiadomości dopasowanych do profilu zainteresowanej osoby Podstawa prawna przetwarzania: Zgoda zainteresowanej osoby. Odbiorcy: Dane mogą być przekazywane wyłącznie podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora np. dostawcom usług IT. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub na podstawie zawartej z Administratorem umowy, czyli na wyraźnie zlecenie Administratora. Prawa: Użytkownik ma prawo w każdej chwili skorzystać z prawa do dostępu do swoich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia oraz wyrażenia sprzeciwu oraz innych praw ustawowych, a także prawo do wycofania zgody na dalsze przetwarzania – wysyłając stosowne powiadomienie na adres e-mail: biuro@nowrem.pl
Dodatkowe, szczegółowe informacje o ochronie danych można przeczytać w naszej Polityce Prywatności