Kominkikominki

Firma ::NOWREM Jaworzno, ma zaszczyt zaprezentować Państwu, nową ofertą dotyczącą instalacji doskonałych kominków firmy Heiztechnik, które stanowią nie tylko źródło przyjaznego ciepła w naszym domostwie, ale zarazem potrafią sprawić, że nasz salon ożywa, dzięki prawdziwym płomieniom w kominku i staje się niezwykle przytulnym miejscem.

Kominki występują w następujących wersjach:

Styl – kominki z płaszczem wodnym i dodatkowym płaszczem schładzającym

– Styl Clean Glas – kominki z płaszczem wodnym, płaszczem schładzającym oraz paleniskiem bezrusztowym i systemem Clean Glas

Styl Clean Glas P/L – narożne kominki z płaszczem wodnym, płaszczem schładzającym, paleniskiem bezrusztowym z systemem Clean Glas (P-prawy, L-lewy)

Air – kominki powietrzne

Air D – kominki powietrzne do podłączenia instalacji dystrybucji gorącego powietrza

Air Clean Glas – kominki powietrzne bezrusztowe z systemem Clean Glas

Air Clean Glas P/L – narożne kominki powietrzne bezrusztowe z systemem Clean Glas (P-prawy, L-lewy)

Air Slim – kominki powietrzne do zabudowy w wąskich i płytkich wnękach

Air Slim Clean Glas – kominki powietrzne bezrusztowe z systemem Clean Glas do zabudowy w wąskich i płytkich wnękach

Więcej informacji na stronie

RODO

Szanowni Państwo
Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO).
Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić Państwa dane osobowe, wykorzystywać je wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić Państwu możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce Prywatności.
Bardzo zależy na tym, aby pozostać z Panią/Panem w stałym kontakcie i móc nadal informować o bieżących działaniach prowadzonych przez Spółkę.
__________________________________________________________________________________
Podstawowe informacje o ochronie danych osobowych:
Administrator Danych: NOWREM GROUP SP. Z O.O. SP.K. Cel przetwarzania: Zarządzanie usługą wysyłania spersonalizowanych wiadomości dopasowanych do profilu zainteresowanej osoby Podstawa prawna przetwarzania: Zgoda zainteresowanej osoby. Odbiorcy: Dane mogą być przekazywane wyłącznie podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora np. dostawcom usług IT. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub na podstawie zawartej z Administratorem umowy, czyli na wyraźnie zlecenie Administratora. Prawa: Użytkownik ma prawo w każdej chwili skorzystać z prawa do dostępu do swoich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia oraz wyrażenia sprzeciwu oraz innych praw ustawowych, a także prawo do wycofania zgody na dalsze przetwarzania – wysyłając stosowne powiadomienie na adres e-mail: biuro@nowrem.pl
Dodatkowe, szczegółowe informacje o ochronie danych można przeczytać w naszej Polityce Prywatności