::Instalacje wodno-kanalizacyjne

Technologia basenowa

::Nowrem posiada wieloletnie doświadczenie związane z kompleksową budową basenów oraz doborze i montażu technologii uzdatniania wody basenowej. Oferujemy dostęp do najnowocześniejszych technologii wszystkich znanych producentów urządzeń.

Więcej… »

Technologie uzdatniania wody

Firma ::Nowrem posiada bogate doświadczenie w doborze, jak również montażu stacji uzdatniania wody, czego dowodem może być liczne grono zadowolonych klientów. Więcej… »

Instalacje wodno-kanalizacyjne

 

Firma NOWREM jest liderem rynku lokalnego w zakresie nowoczesnych systemów wodno-kanalizacyjnych i sanitarnych. Oferujemy Państwu realizację inwestycji pod klucz – od projektu, poprzez dobranie odpowiednich materiałów i urządzeń, aż po realizację wykonaną przez doświadczonych fachowców.

Jesteśmy partnerem firmy   która jest jedną z najbardziej renomowanych firm w branży technologii sanitarnej, a jej korzenie sięgają 1874 roku. Więcej… »

Systemy uzdatniania wody BWT i Grunbeck

:NOWREM jest partnerem firmy BWT Polska będącej producentem światowej jakości produktów służacych uzdatnianiu wody. Jako przedstawiciel BWT, możemy Państwu zaoferować innowacyjne rozwiązania, pozwalające uzyskać wodę o najlepszych parametrach.
Uzdatnianie wody polega na dostosowaniu jej własności fizyko-chemicznych do wymogów i okreslonych kryteriów, np. zdatność do spożycia. Podstawowym czynnikiem decydującym o sposobie uzdatniania wody jest jej skład. Dlatego przed każdym doborem technologii uzdatniania wody konieczne jest wykonanie analizy fizykochemicznej przez profesjonalne laboratorium.
Więcej… »