Instalacje wodno-kanalizacyjnegeberit350

 

Firma NOWREM jest liderem rynku lokalnego w zakresie nowoczesnych systemów wodno-kanalizacyjnych i sanitarnych. Oferujemy Państwu realizację inwestycji pod klucz – od projektu, poprzez dobranie odpowiednich materiałów i urządzeń, aż po realizację wykonaną przez doświadczonych fachowców.

Jesteśmy partnerem firmy   która jest jedną z najbardziej renomowanych firm w branży technologii sanitarnej, a jej korzenie sięgają 1874 roku.

Prezentacja systemu GEBERIT AquaClean: 

Asortyment Geberit zawiera siedem linii produktowych, zintegrowanych do stworzenia kompletnej instalacji sanitarnej:

Systemy instalacyjne – spłuczki podtynkowe, GIS, Duofix, Kombifix, Sanbloc

Systemy spłukujące – spłuczki natynkowe, DoucheWC

Publiczne systemy spłukujące – systemy spłukiwania pisuarów i WC, baterie umywalkowe

Zestawy odpływowe, syfony

Systemy kanalizacyjne – Silent/db20 – rury i kształtki, HDPE – rury i kształtki kanalizacyjne, system odwodnienia dachów Pluvia, Blucher – systemy kanalizacji ze stali nierdzewnej

Systemy wodociągowe – Mepla – rury i kształtki, Mapress – rury i kształtki

Podziemne systemy rurowe – rury i kształtki, Aerotec90 systemy wentylacji
 
Oferujemy Państwu pełny asortyment produktów, następujących firm:
 
Geberit - systemy wodno-kanalizacyjne Comap Sanplast Kludi  Koło

    
Systemy kanalizacyjne Magnaplast
Grundfos Kermi Armatura sanitarna Ferro

 
 
 

RODO

Szanowni Państwo
Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO).
Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić Państwa dane osobowe, wykorzystywać je wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić Państwu możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce Prywatności.
Bardzo zależy na tym, aby pozostać z Panią/Panem w stałym kontakcie i móc nadal informować o bieżących działaniach prowadzonych przez Spółkę.
__________________________________________________________________________________
Podstawowe informacje o ochronie danych osobowych:
Administrator Danych: NOWREM GROUP SP. Z O.O. SP.K. Cel przetwarzania: Zarządzanie usługą wysyłania spersonalizowanych wiadomości dopasowanych do profilu zainteresowanej osoby Podstawa prawna przetwarzania: Zgoda zainteresowanej osoby. Odbiorcy: Dane mogą być przekazywane wyłącznie podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora np. dostawcom usług IT. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub na podstawie zawartej z Administratorem umowy, czyli na wyraźnie zlecenie Administratora. Prawa: Użytkownik ma prawo w każdej chwili skorzystać z prawa do dostępu do swoich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia oraz wyrażenia sprzeciwu oraz innych praw ustawowych, a także prawo do wycofania zgody na dalsze przetwarzania – wysyłając stosowne powiadomienie na adres e-mail: biuro@nowrem.pl
Dodatkowe, szczegółowe informacje o ochronie danych można przeczytać w naszej Polityce Prywatności