::Budownictwo

budowa osiedla - przykład

Budownictwo ogólne

Firma :: NOWREM zajmuje się również kompleksowym budownictwem ogólnym.
W naszej ofercie znajduje się realizacja projektów mieszkaniowych o różnorakim standardzie, począwszy od domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, po osiedla bloków mieszkalnych, oraz wysokiej klasy apartamentowce.

Oprócz budownictwa mieszkaniowego „od podstaw”, zajmujemy się wszelkimi modernizacjami, remontami oraz rewitalizacją budynków i osiedli.
Więcej… »

Budownictwo kolejowe

Branża kolejowa jest jedną z większych w Polsce i ciągle wymaga dużych inwestycji, modernizacji i remontów. Sektor prywatny odgrywa coraz większą rolę w kolejnictwie i często jest głównym motorem zmian na kolei. Firma NOWREM uczestniczy w tych pozytywnych zmianach, wykonując kompleksowe prace w pełnym zakresie robót kolejowych, takich jak projektowanie, budowa i remonty infrastruktury kolejowej. Więcej… »

budownictwo przemysłowe i komercyjne

Budownictwo przemysłowe

Firma NOWREM, oferuje Państwu usługi w zakresie budownictwa przemysłowego, ze szczególnym uwzględnieniem takich obiektów jak: hale przemysłowe i fabryczne, hale magazynowe, centra logistyczne, oraz inne obiekty przemysłowe w konstrukcji żelbetowej i stalowej.
Zajmujemy się również budownictwem obiektów komercyjnych, takich jak sklepy wielkopowierzchniowe, centra rozrywkowo-handlowe, oraz nowoczesne biurowce. Więcej… »

Pianka natryskowa Demilec - izolacja przyszłości

Izolacje i ocieplenia

Firma :: NOWREM z siedzibą w Jaworznie, wraz z naszym doradcą technicznym GIM Tokarz, prezentuje bardzo ciekawe rozwiązania techniczne, amerykańskiej korporacji Demilec USA, która jest producentem innowacyjnych ociepleń, które często nazywane są „izolacjami przyszłości”.

Te nowoczesne ocieplenia, to izolacyjne pianki natryskowe, które tuż po zastosowaniu potrafią się rozrosnąć aż 120-krotnie! Dzięki temu, pianki te szczelnie wypełniają wszelkie zagłębienia i szczeliny, niedostępne gdybyśmy chcieli dokonać ocieplenia, np. za pomocą wełny mineralnej.

Wedle zapewnień producenta, zastosowanie pianek natryskowych Demilec pozwala na ograniczenie kosztów ogrzewania i klimatyzacji, nawet o 50% ! Więcej… »