::Budownictwo

budowa osiedla - przykład

Budownictwo ogólne

Firma :: NOWREM zajmuje się również kompleksowym budownictwem ogólnym.
W naszej ofercie znajduje się realizacja projektów mieszkaniowych o różnorakim standardzie, począwszy od domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, po osiedla bloków mieszkalnych, oraz wysokiej klasy apartamentowce.

Oprócz budownictwa mieszkaniowego „od podstaw”, zajmujemy się wszelkimi modernizacjami, remontami oraz rewitalizacją budynków i osiedli.
Więcej… »

tory kolejowe

Budownictwo kolejowe

Branża kolejowa jest jedną z większych w Polsce i ciągle wymaga dużych inwestycji, modernizacji i remontów. Sektor prywatny odgrywa coraz większą rolę w kolejnictwie i często jest głównym motorem zmian na kolei. Firma NOWREM uczestniczy w tych pozytywnych zmianach, wykonując kompleksowe prace w pełnym zakresie robót kolejowych, takich jak projektowanie, budowa i remonty infrastruktury kolejowej. Więcej… »

budownictwo przemysłowe i komercyjne

Budownictwo przemysłowe

Firma NOWREM, oferuje Państwu usługi w zakresie budownictwa przemysłowego, ze szczególnym uwzględnieniem takich obiektów jak: hale przemysłowe i fabryczne, hale magazynowe, centra logistyczne, oraz inne obiekty przemysłowe w konstrukcji żelbetowej i stalowej.
Zajmujemy się również budownictwem obiektów komercyjnych, takich jak sklepy wielkopowierzchniowe, centra rozrywkowo-handlowe, oraz nowoczesne biurowce. Więcej… »

Pianka natryskowa Demilec - izolacja przyszłości

Izolacje i ocieplenia

Firma :: NOWREM z siedzibą w Jaworznie, wraz z naszym doradcą technicznym GIM Tokarz, prezentuje bardzo ciekawe rozwiązania techniczne, amerykańskiej korporacji Demilec USA, która jest producentem innowacyjnych ociepleń, które często nazywane są „izolacjami przyszłości”.

Te nowoczesne ocieplenia, to izolacyjne pianki natryskowe, które tuż po zastosowaniu potrafią się rozrosnąć aż 120-krotnie! Dzięki temu, pianki te szczelnie wypełniają wszelkie zagłębienia i szczeliny, niedostępne gdybyśmy chcieli dokonać ocieplenia, np. za pomocą wełny mineralnej.

Wedle zapewnień producenta, zastosowanie pianek natryskowych Demilec pozwala na ograniczenie kosztów ogrzewania i klimatyzacji, nawet o 50% ! Więcej… »

RODO

Szanowni Państwo
Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO).
Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić Państwa dane osobowe, wykorzystywać je wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić Państwu możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce Prywatności.
Bardzo zależy na tym, aby pozostać z Panią/Panem w stałym kontakcie i móc nadal informować o bieżących działaniach prowadzonych przez Spółkę.
__________________________________________________________________________________
Podstawowe informacje o ochronie danych osobowych:
Administrator Danych: NOWREM GROUP SP. Z O.O. SP.K. Cel przetwarzania: Zarządzanie usługą wysyłania spersonalizowanych wiadomości dopasowanych do profilu zainteresowanej osoby Podstawa prawna przetwarzania: Zgoda zainteresowanej osoby. Odbiorcy: Dane mogą być przekazywane wyłącznie podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora np. dostawcom usług IT. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub na podstawie zawartej z Administratorem umowy, czyli na wyraźnie zlecenie Administratora. Prawa: Użytkownik ma prawo w każdej chwili skorzystać z prawa do dostępu do swoich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia oraz wyrażenia sprzeciwu oraz innych praw ustawowych, a także prawo do wycofania zgody na dalsze przetwarzania – wysyłając stosowne powiadomienie na adres e-mail: biuro@nowrem.pl
Dodatkowe, szczegółowe informacje o ochronie danych można przeczytać w naszej Polityce Prywatności