Systemy wentylacyjne Enerventenerventworld

Rozwiązania firmy Enervent Enervent.

Wyczerpywanie się paliw kopalnych, wzrost cen energii, a także rosnące zanieczyszczenie środowiska naturalnego, powodują zwiększenie zainteresowania budową obiektów o zredukowanym zapotrzebowaniu na energię. Urządzeniem, które umożliwia utrzymanie odpowiednich parametrów powietrza w pomieszczeniach, przy jednoczesnym oszczędzaniu energii poprzez jej odzysk jest rekuperator.

Świeże powietrze w pomieszczeniu to gwarancja dobrego samopoczucia osób w nim przebywających, a także wyeliminowanie takich problemów jak nadmierna wilgoć, a co za tym idzie pojawiająca się pleśń i grzyb.
Nad zapewnieniem odpowiedniej jakości powietrza i odzyskiem energii czuwa producent central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła firma Enervent. Centrale rekuperacyjne są produkowane przez fiński koncern od ponad 25 lat.

W centralach zastosowano wymiennik obrotowy, który umożliwia odzysk ciepła i chłodu oraz zapobiega przesuszaniu powietrza w pomieszczeniach. Wymiennik sprawdza się nawet w ciężkich zimowych warunkach panujących w Skandynawii.

EnerventR Pingvin – urządzenie do montażu pionowego, o wydajności do 313 m3/h. Dostarczane jest wraz ze sterownikiem; dostępna wersja z nagrzewnicą wtórną.

EnerventR LTR – urządzenie do montażu poziomego, o wydajności do 1400 m3/h. Dostarczane jest wraz ze sterownikiem; dostępna wersja z nagrzewnicą wtórną.

EnerventR Piccolo – urządzenie do montażu pionowego z możliwością dostawy wraz z okapem kuchennym i wbudowanym sterowaniem, wydajność do 266 m3/h.

EnerventR Pelican PRO Greenair HP- urządzenie z zabudowaną pompą ciepła do montażu pionowego, o wydajności do 648 m3/h. Dostarczane jest wraz ze sterownikiem.

EnerventR EDX- urządzenie łączące pompę ciepła wraz z odzyskiem, możliwość podgrzewania i chłodzenia pomieszczeń. Dostarczane wraz ze sterownikiem i jednostką zewnętrzną.

Więcej szczegółów na stronie internetowej firmy Enervent

RODO

Szanowni Państwo
Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO).
Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić Państwa dane osobowe, wykorzystywać je wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić Państwu możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce Prywatności.
Bardzo zależy na tym, aby pozostać z Panią/Panem w stałym kontakcie i móc nadal informować o bieżących działaniach prowadzonych przez Spółkę.
__________________________________________________________________________________
Podstawowe informacje o ochronie danych osobowych:
Administrator Danych: NOWREM GROUP SP. Z O.O. SP.K. Cel przetwarzania: Zarządzanie usługą wysyłania spersonalizowanych wiadomości dopasowanych do profilu zainteresowanej osoby Podstawa prawna przetwarzania: Zgoda zainteresowanej osoby. Odbiorcy: Dane mogą być przekazywane wyłącznie podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora np. dostawcom usług IT. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub na podstawie zawartej z Administratorem umowy, czyli na wyraźnie zlecenie Administratora. Prawa: Użytkownik ma prawo w każdej chwili skorzystać z prawa do dostępu do swoich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia oraz wyrażenia sprzeciwu oraz innych praw ustawowych, a także prawo do wycofania zgody na dalsze przetwarzania – wysyłając stosowne powiadomienie na adres e-mail: biuro@nowrem.pl
Dodatkowe, szczegółowe informacje o ochronie danych można przeczytać w naszej Polityce Prywatności