Systemy klimatyzacji SinclairKlimatyzatory Sinclair

Klimatyzatory Sinclair


W roku 2013 wprowadziliśmy do oferty klimatyzatory marki Sinclair, których producentem jest znana czeska spółka NEPA spol. s r.o z siedziba w Brnie – www.nepa.cz. Klimatyzatory Sinclair zdobyły uznanie w całej Europie Zachodniej i Środkowo-Wschodniej.
Misją Sinclar jest dostarczanie doskonałych produktów z dziedziny klimatyzacji i chłodnictwa w przystępnej cenie.
Klimatyzatory Sinclair produkowane są od 2002 roku, spełniają wszystkie, europejskie normy bezpieczeństwa, a wszelkie działania i procesy zachodzące w firmie są zgodne ze standardem ISO 9001.

Produkty Sinclair, są nie tylko niezawodne (min. dzięki stałemu procesowi kontroli jakości produkcji), ale również proste w obsłudze, ciche w działaniu i zużywają mało energii.

Klimatyzatory Sinclair, to nie tylko urządzenia klasycznego typu, ale również designerskie, kolorowe klimatyzatory, dla najbardziej wymagających Klientów.

w ofercie klimatyzatorów Sinclair, znajdziemy następujące produkty:

Klimatyzatory ścienne Sinclair BARON:

Klimatyzatory ścienne Sinclair - Baron

Klasa energetyczna A, japońska sprężarka, 3 letnia gwarancja. Ekologiczny i wydajny czynnik chłodniczy, obustronny wylot wody, niewielki rozmiar urządzenia, jednolity skraplacz i
ochrona przed zimnym powietrzem. Filtr węglowy i katechinowy.

Klimatyzatory ścienne Sinclair CEZAR:
klimatyzatory sinclair-cezar

Klasa energetyczna A i B, japońska sprężarka, 3 letnia gwarancja. Ekologiczny i wydajny czynnik chłodniczy, kompaktowy wygląd, funkcja oszczędzania energii, łatwy w czyszczeniu panel. Filtr węglowy i katechinowy, ew. filtr antybakteryjny (w modelu 28).

Klimatyzatory ścienne Sinclair POLAR:

Klimatyzator ścienny Sinclair seria POLAR - DC Inverter

Klasa energetyczna A, japońska sprężarka, 3 letnia gwarancja. Ekologiczny i wydajny czynnik chłodniczy, 50% oszczędność energii, niska częstotliwość pracy – 16hz. Cicha praca urządzenia i automatyczne dopasowanie napięcia. Filtr węglowy i katechinowy.

Klimatyzatory ścienne Sinclair SYMPHONY:

Klimatyzator Sinclair Symphony

Klasa energetyczna A, japońska sprężarka, 3 letnia gwarancja. Ekologiczny i wydajny czynnik chłodniczy. Płaski, estetyczny, nowoczesny wygląd – dostępny w koloarch: białym, brązowym i czerwonym. Bardzo cicha praca. Filtr antybakteryjny i antystatyczny.

W ofercie Sinclair znaleźć możemy również inne typy klimatyzatorów:

– przypodłogowe i podsufitowe
– kasetonowe
– kanałowe
– zewnętrzne
– multi combi
– system SDV
– przenośne
– osuszacze
– oczyszczacze
oraz pełną gamę akcesoriów do klimatyzatorów.

RODO

Szanowni Państwo
Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO).
Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić Państwa dane osobowe, wykorzystywać je wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić Państwu możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce Prywatności.
Bardzo zależy na tym, aby pozostać z Panią/Panem w stałym kontakcie i móc nadal informować o bieżących działaniach prowadzonych przez Spółkę.
__________________________________________________________________________________
Podstawowe informacje o ochronie danych osobowych:
Administrator Danych: NOWREM GROUP SP. Z O.O. SP.K. Cel przetwarzania: Zarządzanie usługą wysyłania spersonalizowanych wiadomości dopasowanych do profilu zainteresowanej osoby Podstawa prawna przetwarzania: Zgoda zainteresowanej osoby. Odbiorcy: Dane mogą być przekazywane wyłącznie podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora np. dostawcom usług IT. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub na podstawie zawartej z Administratorem umowy, czyli na wyraźnie zlecenie Administratora. Prawa: Użytkownik ma prawo w każdej chwili skorzystać z prawa do dostępu do swoich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia oraz wyrażenia sprzeciwu oraz innych praw ustawowych, a także prawo do wycofania zgody na dalsze przetwarzania – wysyłając stosowne powiadomienie na adres e-mail: biuro@nowrem.pl
Dodatkowe, szczegółowe informacje o ochronie danych można przeczytać w naszej Polityce Prywatności