Systemy klimatyzacji Electroluxklimatyzacja-electrolux

Firma NOWREM S.J. z siedzibą w Jaworznie, prezentuje Państwu ofertę systemów klimatyzacji, renomowanej, szwedzkiej firmy ELECTROLUX.

Systemy klimatyzacji AirComfort firmy Electrolux pozwalają zapewnić komfortowe warunki klimatyczne w pomieszczeniach, a wykorzystanie technologii inwerterowej bardzo znacznie oszczędza energię elektryczną (do 50% mniej, niż przy klasycznych rozwiązaniach). Zaawansowany silnik inwerterowy, pozwala na utrzymanie w pomieszczeniu optymalnej, równomiernej temperatury z możliwością płynnej regulacji siły nawiewu

Wszystkie klimatyzatory Electrolux nie tylko chłodzą i grzeją. Pompy ciepła ze specjalnym zestawem zimowym Winter Kit, zapewniają energooszczędne ogrzewanie nawet podczas wyjątkowo mroźnej zimy. W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów, dzięki wykorzystaniu ciepła z zewnątrz (nawet przy temperaturze -20˚C), produkują 2-3 razy więcej energii niż zużywają. Są zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne.

Electrolux oferuje nastepujące rodzaje klimatyzatorów:

Electrolux EXH09HL1WI

Electrolux EcoCool – specjalny system filtracji (filtr Bio-HEPA), który potrafi usunąć 95% kurzu, dymu i pyłków oraz skutecznie walczy z mikroorganizmami, posiada tryb pracy nocnej (dostosowanie się do snu) oraz możliwość sterowania z poziomu smartfona.

EXI12HD1WI-Electrolux

Electrolux ComfortCool / Multi – klimatyzatory o wydajności od od 9 do 18 tys. BTU, szybki system schładzania pomieszczenia (turbo nawiew), zaawansowany system filtracji Active Carbon, który oprócz usuwania kurzu, pyłu i drobnoustrojów, skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy, zabija roztocza i niweluje alergeny tworząc czyste i komfortowe środowisko dla ludzi.

EXP09CN1W2-Electrolux

Electrolux Cooling – klimatyzatory przenośne, który efektywnie schładza pomieszczenia o powierzchni do 18-20 m2. Electrolux Cooling posiada łatwe i czytelne menu z wygodnymi przyciskami, ekran led oraz prostego w obsłudze pilota.

Oprócz powyższych klimatyzatorów, w ofercie Electrolux znajdują się także osuszacze ComfortDry oraz pompy ciepła EcoHeat.
Więcej informacji można uzyskac na stronie firmy Electrolux Polska.

RODO

Szanowni Państwo
Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO).
Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić Państwa dane osobowe, wykorzystywać je wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić Państwu możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce Prywatności.
Bardzo zależy na tym, aby pozostać z Panią/Panem w stałym kontakcie i móc nadal informować o bieżących działaniach prowadzonych przez Spółkę.
__________________________________________________________________________________
Podstawowe informacje o ochronie danych osobowych:
Administrator Danych: NOWREM GROUP SP. Z O.O. SP.K. Cel przetwarzania: Zarządzanie usługą wysyłania spersonalizowanych wiadomości dopasowanych do profilu zainteresowanej osoby Podstawa prawna przetwarzania: Zgoda zainteresowanej osoby. Odbiorcy: Dane mogą być przekazywane wyłącznie podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora np. dostawcom usług IT. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub na podstawie zawartej z Administratorem umowy, czyli na wyraźnie zlecenie Administratora. Prawa: Użytkownik ma prawo w każdej chwili skorzystać z prawa do dostępu do swoich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia oraz wyrażenia sprzeciwu oraz innych praw ustawowych, a także prawo do wycofania zgody na dalsze przetwarzania – wysyłając stosowne powiadomienie na adres e-mail: biuro@nowrem.pl
Dodatkowe, szczegółowe informacje o ochronie danych można przeczytać w naszej Polityce Prywatności