Firma NOWREM S.J. z siedzibą w Jaworznie, prezentuje Państwu ofertę systemów klimatyzacji, renomowanej, szwedzkiej firmy ELECTROLUX.

Systemy klimatyzacji AirComfort firmy Electrolux pozwalają zapewnić komfortowe warunki klimatyczne w pomieszczeniach, a wykorzystanie technologii inwerterowej bardzo znacznie oszczędza energię elektryczną (do 50% mniej, niż przy klasycznych rozwiązaniach). Zaawansowany silnik inwerterowy, pozwala na utrzymanie w pomieszczeniu optymalnej, równomiernej temperatury z możliwością płynnej regulacji siły nawiewu

Wszystkie klimatyzatory Electrolux nie tylko chłodzą i grzeją. Pompy ciepła ze specjalnym zestawem zimowym Winter Kit, zapewniają energooszczędne ogrzewanie nawet podczas wyjątkowo mroźnej zimy. W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów, dzięki wykorzystaniu ciepła z zewnątrz (nawet przy temperaturze -20˚C), produkują 2-3 razy więcej energii niż zużywają. Są zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne.

Electrolux oferuje nastepujące rodzaje klimatyzatorów:

Electrolux EXH09HL1WI

Electrolux EcoCool – specjalny system filtracji (filtr Bio-HEPA), który potrafi usunąć 95% kurzu, dymu i pyłków oraz skutecznie walczy z mikroorganizmami, posiada tryb pracy nocnej (dostosowanie się do snu) oraz możliwość sterowania z poziomu smartfona.

EXI12HD1WI-Electrolux

Electrolux ComfortCool / Multi – klimatyzatory o wydajności od od 9 do 18 tys. BTU, szybki system schładzania pomieszczenia (turbo nawiew), zaawansowany system filtracji Active Carbon, który oprócz usuwania kurzu, pyłu i drobnoustrojów, skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy, zabija roztocza i niweluje alergeny tworząc czyste i komfortowe środowisko dla ludzi.

EXP09CN1W2-Electrolux

Electrolux Cooling – klimatyzatory przenośne, który efektywnie schładza pomieszczenia o powierzchni do 18-20 m2. Electrolux Cooling posiada łatwe i czytelne menu z wygodnymi przyciskami, ekran led oraz prostego w obsłudze pilota.

Oprócz powyższych klimatyzatorów, w ofercie Electrolux znajdują się także osuszacze ComfortDry oraz pompy ciepła EcoHeat.
Więcej informacji można uzyskac na stronie firmy Electrolux Polska.