Oddychaj swobodnie

Klimatyzatory Fuji Electric, produkowane przez japoński koncern Fuji Denku Sosetsu, to produkty najwyższej jakości, wykorzystujące najnowocześniejszą technologię, przy jednocześnie wysokiej niezawodności . Klimatyzatory te cechują się estetyką wykonania oraz wysokim komfortem użytkowania. Znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, biurowych jak i zakładach produkcyjnych.

Klimatyzatory ścienne RS – to jednostki do montażu na ścianie. Charakteryzuje je znaczny zakres zastosowania w zależności od temperatury zewnętrznej, niski poziom hałasu i duża energooszczędność.

Klimatyzatory inverter serii RSA – lekkie urządzenia o zwartej stylistyce, niskim poziomie hałasu i dużej energooszczędności. Standardowo w tych klimatyzatorach montowane są filtry jonowe o wydłużonej żywotności oraz filtry polifenolowe. Dodatkowym atutem jest funkcja osuszania wnętrza, co zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii wewnątrz jednostki.

Klimatyzatory inverter serii RSB – jednostki do montażu na ścianie, charakteryzują się nowoczesną stylistyką, niskim zużyciem energii oraz wysoką wydajnością. Posiadają funkcje jonizacji powietrza, zastosowano w nich dodatkowy filtr plazmowy z wkładem filtra polifenolowego. Funkcja osuszania wnętrza nie pozwala na rozwój drobnoustrojów, pozostawiając urządzenie zawsze w najwyższej czystości.

Klimatyzatory serii RJ – do montażu na ścianie / przy suficie, cechą charakterystyczną jest znakomity nawiew powietrza w poziomie i w pionie, urządzenia są w zarówno w wersji chłodzącej jak i chłodząco-grzejącej, co pozwala na ich bardzo szerokie zastosowanie, tym bardziej, że cechuję je tak jak i pozostałe modele elastyczny zakres pracy i energooszczędność.

Klimatyzatory inverter serii RJZ – do montażu na ścianie / przy suficie. Perfekcyjny nawiew powietrza w pionie i poziomie, oszczędność energii, niski poziom hałasu. W klimatyzatorach zastosowano nowatorskie rozwiązania, takie jak: automatyczne czyszczenie filtra (oszczędność energii o 25%), funkcja sterylizacji i odwadniania, specjalny, komputerowo zaprojektowany wentylator, funkcja oczyszczania powietrza z brudu – filtr tytanowy pochłaniający do 99,99% zanieczyszczeń i zapachów – np. dym tytoniowy, neutralizacja bakterii promieniami UV.