Klimatyzatory Fuji Electricklimatyzator_rsa

 Oddychaj swobodnie

Klimatyzatory Fuji Electric, produkowane przez japoński koncern Fuji Denku Sosetsu, to produkty najwyższej jakości, wykorzystujące najnowocześniejszą technologię, przy jednocześnie wysokiej niezawodności . Klimatyzatory te cechują się estetyką wykonania oraz wysokim komfortem użytkowania. Znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, biurowych jak i zakładach produkcyjnych.

Klimatyzatory ścienne RS – to jednostki do montażu na ścianie. Charakteryzuje je znaczny zakres zastosowania w zależności od temperatury zewnętrznej, niski poziom hałasu i duża energooszczędność.

Klimatyzatory inverter serii RSA – lekkie urządzenia o zwartej stylistyce, niskim poziomie hałasu i dużej energooszczędności. Standardowo w tych klimatyzatorach montowane są filtry jonowe o wydłużonej żywotności oraz filtry polifenolowe. Dodatkowym atutem jest funkcja osuszania wnętrza, co zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii wewnątrz jednostki.

Klimatyzatory inverter serii RSB – jednostki do montażu na ścianie, charakteryzują się nowoczesną stylistyką, niskim zużyciem energii oraz wysoką wydajnością. Posiadają funkcje jonizacji powietrza, zastosowano w nich dodatkowy filtr plazmowy z wkładem filtra polifenolowego. Funkcja osuszania wnętrza nie pozwala na rozwój drobnoustrojów, pozostawiając urządzenie zawsze w najwyższej czystości.

Klimatyzatory serii RJ – do montażu na ścianie / przy suficie, cechą charakterystyczną jest znakomity nawiew powietrza w poziomie i w pionie, urządzenia są w zarówno w wersji chłodzącej jak i chłodząco-grzejącej, co pozwala na ich bardzo szerokie zastosowanie, tym bardziej, że cechuję je tak jak i pozostałe modele elastyczny zakres pracy i energooszczędność.

Klimatyzatory inverter serii RJZ – do montażu na ścianie / przy suficie. Perfekcyjny nawiew powietrza w pionie i poziomie, oszczędność energii, niski poziom hałasu. W klimatyzatorach zastosowano nowatorskie rozwiązania, takie jak: automatyczne czyszczenie filtra (oszczędność energii o 25%), funkcja sterylizacji i odwadniania, specjalny, komputerowo zaprojektowany wentylator, funkcja oczyszczania powietrza z brudu – filtr tytanowy pochłaniający do 99,99% zanieczyszczeń i zapachów – np. dym tytoniowy, neutralizacja bakterii promieniami UV.

RODO

Szanowni Państwo
Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO).
Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić Państwa dane osobowe, wykorzystywać je wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić Państwu możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce Prywatności.
Bardzo zależy na tym, aby pozostać z Panią/Panem w stałym kontakcie i móc nadal informować o bieżących działaniach prowadzonych przez Spółkę.
__________________________________________________________________________________
Podstawowe informacje o ochronie danych osobowych:
Administrator Danych: NOWREM GROUP SP. Z O.O. SP.K. Cel przetwarzania: Zarządzanie usługą wysyłania spersonalizowanych wiadomości dopasowanych do profilu zainteresowanej osoby Podstawa prawna przetwarzania: Zgoda zainteresowanej osoby. Odbiorcy: Dane mogą być przekazywane wyłącznie podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora np. dostawcom usług IT. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub na podstawie zawartej z Administratorem umowy, czyli na wyraźnie zlecenie Administratora. Prawa: Użytkownik ma prawo w każdej chwili skorzystać z prawa do dostępu do swoich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia oraz wyrażenia sprzeciwu oraz innych praw ustawowych, a także prawo do wycofania zgody na dalsze przetwarzania – wysyłając stosowne powiadomienie na adres e-mail: biuro@nowrem.pl
Dodatkowe, szczegółowe informacje o ochronie danych można przeczytać w naszej Polityce Prywatności