Firma NOWREM GROUP oferuje Państwu usługi budowlane, związane z szeroko pojętą rewitalizacją budynków użyteczności publicznej, sakralnych, przemysłowych i mieszkaniowych.

W ramach wykonywanych rewitalizacji, podejmujemy działania mające na celu podniesienie walorów użytkowych danej nieruchomości lub obiektu z odtworzeniem jego dawnego stanu, bądź też dodaniem nowych funkcji użytkowych. W zakresie rewitalizacji dokonujemy szeregu wzajemnie uzupełniających się i wzmacniających działań naprawczych, mających na celu wywołanie jakościowo pozytywnej zmiany w rewitalizowanym budynku.
Obecnie, w czasach gdy większość atrakcyjnych działek budowlanych jest już zagospodarowana, rewitalizacja jest jedną z niewielu możliwości, pozyskania do celów użytkowych nieruchomości o wysokim standardzie, położonych np. w ścisłym centrum miasta czy jego historycznej dzielnicy.
Podczas rewitalizacji obiektów historycznych i sakralnych, szczególną uwagę zwracamy na odwzorowanie ówczesnych detali, zabytkowych elementów, a w przypadku nie zachowania się archiwalnej dokumentacji, nawiązujemy do designu epoki i wymagań konserwatorskich.
Firma NOWREM GROUP posiada własną pracownię detalingu w zakresie metaloplastyki, drewnoplastyki oraz sztukaterii betonowej.