Firma NOWREM GROUP oferuje usługi w zakresie profesjonalnej, technicznej obsługi nieruchomości. W skład oferty wchodzi stała obsługa techniczna, eksploatacyjna i konserwacyjna dla obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych, magazynowych, parków technologicznych. Zapewniamy stały nadzór techniczny, całodobowe pogotowie serwisowe dla wszystkich branż instalacyjnych.

Powierzając nam techniczną obsługę nieruchomości, otrzymujecie Państwo pewność, że instalacje wewnętrzne, wyposażenie, urządzenia będą w pełni sprawne, bezpieczne i gotowe do użycia. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę, realizowaną przez zespół doświadczonych fachowców. Współpracując z nami, zyskujecie Państwo nie tylko komfort i poczucie bezpieczeństwa, ale także możliwość optymalizacji kosztów obsługi wszystkich eksploatowanych urządzeń i instalacji znajdujących się w nieruchomości.

Posiadamy wymagane uprawnienia niezbędne do wykonywania okresowych przeglądów budowlanych nieruchomości i urządzeń będących w ich zasobach.

W ramach kompleksowej obsługi technicznej nieruchomości, wykonujemy min.:
– przeglądy urządzeń
– prace konserwacyjno-naprawcze
– naprawy bieżące
– prace remontowo-wykończeniowe
– przeglądy budowlane.

Zapraszamy Państwa do współpracy.