Firma Nowrem oferuje Państwu pełną gamę kotłowni gazowych, zarówno tradycyjnych jak również nowoczesnych kotłowni kondensacyjnych. Oferujemy kotły grzewcze gazowe, wszystkich renomowanych firm, min. Weishaupt, Saunier Duval, Buderus, Vaillant i wielu innych, światowych producentów. Naszym obszarem działania obejmujemy oczywiście Katowice jak i cały Śląsk.
Aby nasi klienci mieli szeroki wybór, proponujemy różne rozwiązania, dopasowane do zaistniałych warunków i dotychczasowych instalacji, czy to nowoczesne piece gazowe, czy innowacyjne panele słoneczne.
W zależności od potrzeb Klienta stosujemy rozwiązania w postaci konwencjonalnych technologii, np. kotły węglowe, nowoczesnych i energooszczędnych, jak kolektory słoneczne czy też ekologicznych, wykorzystujących ciepło ziemi – pompy ciepła.
Dopasowujemy odpowiednią technikę grzewczą do istniejącej już instalacji centralnego ogrzewania, oczywiście również takie instalacje CO wykonujemy, używając urządzeń, materiałów i rozwiązań najlepszych firm, nie zapominając o estetyce i nowoczesnym designie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów z terenu Katowic!