Zapewnienie odpowiedniego komfortu cieplnego, jest jedną z najwazniejszych potrzeb współczesnego człowieka, która decyduje o dobrym samopoczuciu. Zarówno w domu jak i w miejscu pracy, niezwykle ważne jest zachowanie odpowiedniego obiegu powietrza. Dlatego też, firma ::NOWREM proponuje Państwu kompletne systemy klimatyzacyjne, dostosowane do Państwa potrzeb.

::KLIMATYZATORY

Rozwiązania Saunier Duval – Zawsze najlepszy klimat!

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę pełnej gamy rozwiązań, które pozwolą cieszyć się komfortem jaki daje klimatyzacja. Klimatyzatory Saunier Duval to ekonomiczne i nowoczesne urządzenia chłodzące oraz grzewczo-chłodzące.

Podstawowe zalety:

– funkcja chłodzenia i grzania

– niskie zużycie energii

– redukcja wilgotności powietrza

– wysokowydajne, trzystopniowe filtry, poprawiające czystość powietrza, usuwające zanieczyszczenia, drobnoustroje i pyłki

– precyzyjny układ nawiewu, zapewniający aktywny ruch powietrza i wrażenie przyjemnej bryzy

– nowoczesny, elektroniczny programator, pozwalający swobodnie ustawiać parametry wg. własnych preferencji

– unikalne systemy zabezpieczeń

Ścienne klimatyzatory typu SPLIT – idealne do mieszkań, domów jednorodzinnych jak i mniejszych sklepów, punktów usługowych czy warsztatów. Mogą być instalowane pojedynczo lub jako systemy złożone z 4 jednostek.

Kasetonowe klimatyzatory typu SPLIT – urządzenia do zastosowań w obietkach użytkowych o nowoczesnej stylistyce. Design produktów podkreśla architekturę wnętrza, zapewniając jednocześnie równomierny nawiew i odpowiednią cyrkulację powietrza (możliwość domieszania świeżego powietrza).

Kanałowe klimatyzatory typu SPLIT – idealne do obiektów użytkowych, konstrukcja pozwala na dużą swobode podczas instalacji – po zamontowaniu, urządzenia są praktycznie niewidoczne, zapewniając cały czas obieg powietrza, regulację temperatury pomieszczenia a dzięki domieszce świeżego powietrza, nie dochodzi do przesuszenia i użytkownicy czują się komfortowo nawet po wielu godzinach przebywania w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Przypodłogowe-podsufitowe klimatyzatory typu SPLIT – nadające się do istniejących obiektów użykowych. Sprawdzają się doskonale tam, gdzie zabudowa ściań (np. regały sklepowe) uniemożliwia stosowanie innych rozwiązań.

Układy MCD (VRF) – to rozbudowane systemy klimatyzacyjne, pozwalające łączyć do 16 jednostek z jedną jednostką zewnętrzną co pozwala stworzyć efektywne i ekonomiczne rozwiązanie, pozwalające na klimatyzowanie jednocześnie wielu pomieszczeń w budynkach użytkowych, biurach, sklepach itp. Gama układów MCD obejmuje jednostki ścienne, kasetonowe i kanałowe, długość rurociągów może wynosić aż 125 metrów – co pozwala tym systemem znaleźć zastosowanie w praktycznie każdym budynku.

Układy wody lodowej – to unikatowe rozwiązania klimatyzacyjne, dające praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia instalacji w każdym obiekcie – od biurowców, poprzez fabryki, po szpitale. Pozwalają na grzanie i chłodzenie obiektów zarówno o dużej kubaturze jak i z wieloma pomieszczeniami. Układy te są elastyczne i można je łaczyć w kaskady bardzo dużej mocy. Wśród jednostek wewnętrznych są jednostki ścienne, kasetonowe, podsufitowe i konsole.