Klimatyzacja i wentylacja – systemy Saunier Duvalsd-split-sciana

Zapewnienie odpowiedniego komfortu cieplnego, jest jedną z najwazniejszych potrzeb współczesnego człowieka, która decyduje o dobrym samopoczuciu. Zarówno w domu jak i w miejscu pracy, niezwykle ważne jest zachowanie odpowiedniego obiegu powietrza. Dlatego też, firma ::NOWREM proponuje Państwu kompletne systemy klimatyzacyjne, dostosowane do Państwa potrzeb.

::KLIMATYZATORY

Rozwiązania Saunier Duval – Zawsze najlepszy klimat!

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę pełnej gamy rozwiązań, które pozwolą cieszyć się komfortem jaki daje klimatyzacja. Klimatyzatory Saunier Duval to ekonomiczne i nowoczesne urządzenia chłodzące oraz grzewczo-chłodzące.

Podstawowe zalety:

– funkcja chłodzenia i grzania

– niskie zużycie energii

– redukcja wilgotności powietrza

– wysokowydajne, trzystopniowe filtry, poprawiające czystość powietrza, usuwające zanieczyszczenia, drobnoustroje i pyłki

– precyzyjny układ nawiewu, zapewniający aktywny ruch powietrza i wrażenie przyjemnej bryzy

– nowoczesny, elektroniczny programator, pozwalający swobodnie ustawiać parametry wg. własnych preferencji

– unikalne systemy zabezpieczeń

Ścienne klimatyzatory typu SPLIT – idealne do mieszkań, domów jednorodzinnych jak i mniejszych sklepów, punktów usługowych czy warsztatów. Mogą być instalowane pojedynczo lub jako systemy złożone z 4 jednostek.

Kasetonowe klimatyzatory typu SPLIT – urządzenia do zastosowań w obietkach użytkowych o nowoczesnej stylistyce. Design produktów podkreśla architekturę wnętrza, zapewniając jednocześnie równomierny nawiew i odpowiednią cyrkulację powietrza (możliwość domieszania świeżego powietrza).

Kanałowe klimatyzatory typu SPLIT – idealne do obiektów użytkowych, konstrukcja pozwala na dużą swobode podczas instalacji – po zamontowaniu, urządzenia są praktycznie niewidoczne, zapewniając cały czas obieg powietrza, regulację temperatury pomieszczenia a dzięki domieszce świeżego powietrza, nie dochodzi do przesuszenia i użytkownicy czują się komfortowo nawet po wielu godzinach przebywania w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Przypodłogowe-podsufitowe klimatyzatory typu SPLIT – nadające się do istniejących obiektów użykowych. Sprawdzają się doskonale tam, gdzie zabudowa ściań (np. regały sklepowe) uniemożliwia stosowanie innych rozwiązań.

Układy MCD (VRF) – to rozbudowane systemy klimatyzacyjne, pozwalające łączyć do 16 jednostek z jedną jednostką zewnętrzną co pozwala stworzyć efektywne i ekonomiczne rozwiązanie, pozwalające na klimatyzowanie jednocześnie wielu pomieszczeń w budynkach użytkowych, biurach, sklepach itp. Gama układów MCD obejmuje jednostki ścienne, kasetonowe i kanałowe, długość rurociągów może wynosić aż 125 metrów – co pozwala tym systemem znaleźć zastosowanie w praktycznie każdym budynku.

Układy wody lodowej – to unikatowe rozwiązania klimatyzacyjne, dające praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia instalacji w każdym obiekcie – od biurowców, poprzez fabryki, po szpitale. Pozwalają na grzanie i chłodzenie obiektów zarówno o dużej kubaturze jak i z wieloma pomieszczeniami. Układy te są elastyczne i można je łaczyć w kaskady bardzo dużej mocy. Wśród jednostek wewnętrznych są jednostki ścienne, kasetonowe, podsufitowe i konsole.

RODO

Szanowni Państwo
Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO).
Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić Państwa dane osobowe, wykorzystywać je wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić Państwu możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce Prywatności.
Bardzo zależy na tym, aby pozostać z Panią/Panem w stałym kontakcie i móc nadal informować o bieżących działaniach prowadzonych przez Spółkę.
__________________________________________________________________________________
Podstawowe informacje o ochronie danych osobowych:
Administrator Danych: NOWREM GROUP SP. Z O.O. SP.K. Cel przetwarzania: Zarządzanie usługą wysyłania spersonalizowanych wiadomości dopasowanych do profilu zainteresowanej osoby Podstawa prawna przetwarzania: Zgoda zainteresowanej osoby. Odbiorcy: Dane mogą być przekazywane wyłącznie podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora np. dostawcom usług IT. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub na podstawie zawartej z Administratorem umowy, czyli na wyraźnie zlecenie Administratora. Prawa: Użytkownik ma prawo w każdej chwili skorzystać z prawa do dostępu do swoich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia oraz wyrażenia sprzeciwu oraz innych praw ustawowych, a także prawo do wycofania zgody na dalsze przetwarzania – wysyłając stosowne powiadomienie na adres e-mail: biuro@nowrem.pl
Dodatkowe, szczegółowe informacje o ochronie danych można przeczytać w naszej Polityce Prywatności